Nová spolupráce se společností STABILO

"Naučit se psát je skoro stejně obtížné jako naučit se hrát na hudební nástroj"

Firma STABILO věnuje ve svém portfoliu výrobků velkou pozornost úhlednému rukopisu a plynulému psaní. Zaměřuje se především na ergonomicky tvarované pera a tužky pro děti. Výrobky firmy STABILO jsou speciálně navrženy, společně s odborníky na grafomotoriku, pro praváky a leváky tak, aby výuka pro děti byla pro děti jednodušší a hravější.

Společným vodítkem, které nás vedlo k navázání spolupráce je ergonomie, kterou se dlouhodobě zabýváme. Rostoucí židle LUCA a SANDY, které jsou vlajkovými výrobky firmy WOOD PARTNER s.r.o. , svými originálními ergonomickými prvky přímo podporují výše uvedenou myšlenku hravější a jednodušší výuky psaní.

Ergonomický tvar pera, tužky nebo pastelky určitě zajistí správné držení při psaní. Ergonomicky tvarovaný sedák a zádové opěrky rostoucích židlí LUCA a SANDY to navíc podpoří správným držením těla. Správné postavené páteře při sezení díky ergonomicky tvarovanému sedáku, správně nastavená výška sedu a výška pevné podložky nohou zajistí, že dítě se bude moct plně soustředit na práci na stole. Nebude tak vyhledávat různé polohy pro pohodlnější sezení, případně se od stolu odstrkovat.

Věříme, že vzájemná spolupráce obou našich firem nebude prospěšná jen po stránce obchodní, ale bude významným přínosem v osvětě výuky správného sezení a psaní našich dětí.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.