Naše židličky Naše židličky - rostoucí dětské židle

+420 739 075 106   obchod@wood-partner.cz

Aktivní bezpečnost židlí WOOD PARTNER

Aktivní bezpečnost židlí WOOD PARTNER

 

Aktivní bezpečnost židlí WOOD PARTNER


Společnost WOOD PARTNER s.r.o., výrobce dřevěných ergonomických rostoucích židlí LUCA a SANDY přichází na trh s dalším vlastním prvkem aktivní bezpečnosti ergonomických rostoucích židlí a tím jsou bezpečnostní popruhy.

Aktivní bezpečností všech svých výrobků se firma průběžně zabývá a stále zdokonaluje a vylepšuje. Přestože stále nemůžete nechat svoji ratolest sedět zcela bez dozoru v našich ergonomických židlích LUCA a SANDY, tento prvek přinejmenším znesnadní nechtěné pohyby dítěte přes hranu židle a tím zabrání případnému pádu či zranění.

Bezpečnostní popruhy jsou navrhovány tak, aby dítě neomezovaly na pohodlí, ale zároveň mu zabránily v nekontrolovaném pohybu. Jsou vyrobeny z vysoce pevného a odolného materiálu a přichyceny k rostoucí židli tak, aby co nejvíce znemožňovali neposednému dítěti jejich odepnutí.

Nespornou výhodou našich bezpečnostních popruhů je jejich snadná údržba. Popruhy je možné za předepsaných podmínek prát i v pračce.

Jak jsme již psali v předchozím článku, krmení dítěte může být horor nebo také potěšením.

S využitím naší ergonomické rostoucí židle, kterou je nyní možné navíc opatřit bezpečnostními popruhy můžeme krmení udělat ještě pohodlnějším.

Všechny naše novinky jsou konzultovány a dále vyvíjeny ve spolupráci s odborníky – lékaři na zdraví vývoj našich dětí. Snažíme se tak důsledně předcházet nepříjemnostem, které naopak mohou způsobit různé napodobeniny. Originál je pouze jeden a to jsou „Bezpečnostní popruhy“ společnosti WOOD PARTNER.

 

 

 

 


V této kategorii nejsou žádné výrobky.

sledujte nás na

NAŠE ŽIDLIČKY © 2016