Naše židličky Naše židličky - rostoucí dětské židle

+420 739 075 106   obchod@wood-partner.cz

Zdravý vývoj páteře

Zdravý vývoj páteře

Zdravý vývoj páteře

 

Před nedávnem jsme publikovali článek „Deska nebo ergonomicky tvarovaný sedák ?“.

Na základě rozpoutané diskuse o zdravém sezení bychom chtěli náš článek doplnit ještě o další informace, včetně ilustrovaného postavení páteře při standardním sezení na rostoucí židli s rovným sedákem a sezení na našich patentovaných rostoucích židlích WOOD PARTNER LUCA a SANDY s ergonomicky tvarovaným sedákem.

WOOD PARTNER rostoucí dřevěné židle LUCA a SANDY s ergonomicky tvarovaným sedákem zaručují bezpečné, zdravé a plnohodnotné sezení vašeho dítěte u standardně vysokého jídelního stolu. Jak je vidět na ilustraci, špatným sezením na rovném sedáku trpí především vývoj celé spodní části páteře – kostrče. Špatný vývoj páteře se jak víme neprojeví hned po použití špatného sedáku, ale bude se projevovat později. S přibývajícím věkem se bolesti zad, na které jsme si možná „zadělali“ už v batolecím věku budou projevovat stále častěji.

Nicméně použití správných rostoucích židlí WOOD PARTNER LUCA a SANDY je snadné řešení jak tomu předejít. Oba typy můžete zakoupit nejlépe u výrobce v e-shopu: nasezidlicky.cz


 

 


V této kategorii nejsou žádné výrobky.

sledujte nás na

NAŠE ŽIDLIČKY © 2016