O nás

Firma WOOD PARTNER s.r.o. se dlouhodobě zaměřuje na vývoj, výrobu a distribuci dětského, především, sedacího, rostoucího nábytku.

Každoročně doplňujeme náš sortiment o nové výrobky, které posunují komfort našich zákazníků - uživatelů vždy o něco výše. Vývoj našich nových výrobků konzultujeme s odborníky z oblasti dětské pediatrie.

Naše výrobky se odlišují od konkurence řadou důležitých ergonomických prvků. Například u rostoucích židlí máme jako jediní na trhu mimo ergonomicky tvarovaných zádových opěrek i ergonomicky tvarovaný sedák, který zajistí správné postavení páteře dítěte při sezení.

Zdravé a správné sezení našich dětí je u nás prioritou.

Mezi naše TOP PRODUKTY patří především ROSTOUCÍ ŽIDLE LUCA a SANDY.

Naše produkty jsou vyrobeny z tvrdého bukového dřeva v kombinaci s březovou a bukovou překližkou. Jde výhradně o české výrobky dětského nábytku, které splňují předepsané normy, včetně příslušné certifikace. Všechny naše výrobky dodáváme v mnoha barevných kombinacích.

rostoucích židlí můžete výšku sedátka i podnožky, rovněž také hloubku sedátka a podnožky, velmi snadno a pohodlně regulovat tak, aby vaše dítě sedělo správně a zdravě. Sezení na rostoucí židli  znamená dokonalé přizpůsobení naší židle momentální výšce vašeho dítěte a použitému stolu. Při zdravém sezení je nutná pevná opora nohou a správná poloha vůči pracovní desce stolu, která je dána výškou loktů dítěte. Jedině tohle zabrání nežádoucímu zakřivení páteře, ke kterému dochází, když dítě neustále poposedá a opěru nohou i rukou si hledá. U rostoucích židlí LUCA a SANDY si tyto parametry,cstejně jako důležitou hloubku sezení, snadno zregulujete a vaše dítě tak sedí s rovnou nenamáhanou páteří a správným očním úhlem nad stolovou deskou, takže nedochází ani k možnosti vzniku očních vad. 

Věříme, že si vyberete z naší nabídky českého dětského nábytku a budeme se těšit na Vaše objednávky.

 

REFERENCE:

HABERMAASS GmbH

MUSASHI HARDWARE MFG. CO., LTD

IMPORT-EXPORT di JANEGOVA FROEBEL – KAN CO., LTD

LEG GODT RICH RACH – SARA YECHEZKEL

ROMANA VOPAVA AMMON GMBH & CO. KG

G.E. VERMEER PETRA TOYS, INC.